top of page
BUDOVÁNÍ SÍTÍ & IT INFRASTRUKTURY
Server
BUDOVÁNÍ SÍŤOVÉ INFRASTRUKTURY

Síťová infrastruktura je v dnešním době základním kamenem každé firmy bez ohledu na to, jestli je řešena pouze formou kabelovou nebo v kombinací s bezdrátovým šířením signálu. Ve všech zmíněných případech je zásadní správná volba všech souvisejících prvků počínaje vhodným kabelem, ověřenými síťovými prvky (optické komponenty či metalické komponenty) a koncovými prvky (zásuvky, přístupové body apod.) konče.

SERVEROVNY A ROZVADĚČE

Každá firemní síť by měla být sestavena tak, aby bez výpadků splnila požadavky koncových uživatelů a odolala vnějším vlivům jako jsou například dnes již běžné kybernetické útoky a pokusy o infiltrace do sítě. K tomu slouží nejen vhodný datový rozvaděč a správně zvolené síťové prvky, ale také optimální zabezpečení.

Bezpečnostní místnost
Budovy se solárním vytápěním
ENERGETICKÁ NÁROČNOST SÍTĚ

Energetická náročnost celé sítě je v dnešní době zásadním aspektem všech firem a s postupující dobou se o to více ukazuje, jak důležitá je spotřeba elektrické energie. Efektivně vybudovaná síť včetně všech jejich částí by neměla být jedním z nejvýznamnějších spotřebitelů, ba naopak - její spotřeba by měla být co možná nejnižší. Toho lze docílit nejen vhodnou volbou jednotlivých prvků v serverovně, ale také vhodně zvolenou kabeláží.

REFERENCE

MYONIC A.S.
Rožnov pod Radhoštěm

myonic.jpg

Při rekonstrukci haly a jsme vybudovali novou síť včetně veškerých technologií. Současně zde již dlouhodobě zabezpečujeme servisní služby.

FORM S.R.O.
Střelná

logo.png

U zákazníka FORM s.r.o. jsme s pomocí běžně používaných technologií vybudovali novou firemní síť, která nyní slouží jako pomocník nejen ve výrobě

MŠ A ZŠ NA VLNĚ
Rožnov pod Radhoštěm

skolkanavlne.png

V mateřské škole a škole Montessori na Vlně v Rožnově pod Radhoštěm jsme vybudovali novou síť, zabezpečovací systém a docházkový systém.

a další o kterých vám s radostí povíme...

bottom of page